Bilder för 1245056. STOLAR, 4 st, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson & Söner, Bra Bohag, Sverige, 1900-tal. i 2023 | Stolar, Sverige, Inredning
Set of ten dining chairs, "the Egyptian chair", designed by Finn Juhl, manufactured by cabinet maker Niels Vodder, — Modernity
BØRGE MOGENSEN, 6 st stolar "J39" FDB möbler, Danmark 1900-talet senare del. - Bukowskis | Möbler, Stolar, Inredning
Danish Dining Set by Borge Mogensen for Fredericia 6284 Table J39 People Chairs at 1stDibs | mogensen 6284 table, mogensen 6284
Børge Mogensen, shakerstolar J39, fyra stycken, vitoljad ek. Denna vara har satts till omförsäljning under nytt varunummer3623649 | Lauritz.com